Od 1.7.2022 nie je v zmysle nových obchodných podmienok možné na tejto stránke predávať zákazníkom produkty spoločnosti LR Health & Beauty. Je možné ich iba sprostredkovať. Produkty si môžete zakúpiť na officiálnej stránke spoločnosti. Pre nákup produktov KLIKNITE NA TÚTO LIŠTU. Pri kliknutí budete presmerovaný na oficiálnu stránku LR Health & Beauty pre Slovensko, kde si produkty môžete zakúpiť. (Pre nákup z inej krajiny ma prosím kontaktujte)  Z tohto nákupu získam drobnú odmenu v zmysle marketingového plánu LR.
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Novinky
04.03.2023
Od 1.7.2022 síce nie je možné na tejto stránke objednať a nakúpiť produkty spoločnosti LR Health & Beauty v zmysle nových obchodných podmienok spo... čítať celé
30.06.2022
Zastavenie predaja
Od 1.7.2022 nie je možné na tejto stránke objednať a nakúpiť produkty spoločnosti LR Health & Beauty v zmysle nových obchodných podmienok spoločno... čítať celé
24.04.2020
Dobierka obnovená
Vzhľadom na situáciu sme opäť umožnili nákup na dobierku. Obmedzenie je v tom, že kuriérovi je možné zaplatiť len platobnou kartou. čítať celé
Zobraziť všetky novinky
Blog
Prečo užívať práve LR Colostrum. Prečo užívať práve LR Colostrum.
LR Colostrum je "prvé mlieko" spracovávané z nadbytku voľne chovaných európskych kráv z prvých 12 hodín. Je spracovávané za studena a celý proces je p... čítať celé
Zobraziť všetky články
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!

Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.

Facebook Fun Page
 1. Úvod
 2. Spolupráca s LR

Spolupráca s LR.

Spojte sa so mnou a pomôžem Vám vybudovať Vašu vlastnú "LR firmu", ktorá Vám bude prinášať pravidelné mesačné príjmy. Pýtate sa koľko? To bude záležať len a len na vašom rozhodnutí  ... voľba je na Vás. 

Ak sa radi podelíte o skvelé skúsenosti s LR produktami, prilepšíte si o 100-300€ mesačne. 

Ak sa rozhodnete pre budovanie tímu, vytvorenie vlastnej firmy, vytvorenie časovej slobody, pomoc druhým, atraktívne dovolenky,  vytvorenie pasívneho príjmu, budeme sa časom baviť o 4 či dokonca 5 ciferných mesačných príjmoch.

Aká je teda Vaše rozhodnutie?

... Áno chcem!

Potom ste tu správne. Nezáväznou registráciou do LR to všetko začneme. A potom Vám pomôžem dosiahnuť to pre čo ste sa rozhodli. upozorňujem, že so mnou sa to získava prácou, nie sedením na gauči. Teraz môžete rovno prejsť na kontaktný formulár. Alebo mi napíšte na Facebook či Instagram

.... Nie, toto nie je pre mňa!

Stále si môžete pre seba či blízkych nakupovať produkty priamo z materskej spoločnosti za veľkoobchodnú cenu.

 

Aj by som chcel, aleeeee ....

 • Nemám čas. Kedy ho mať budete? O 5, 10 či 20 rokov? Nebude už neskoro?
 • Ja na to nie som. A ste na to aby ste v pondelok ráno vstávali do práce, ktorá Vás nebaví? Ja som vyučený stavebný inžinier - introvert - myslíte, že ja som na to bol? 
 • To je to taká pyramídaŽe zarábajú len tí hore. Ukážte mi kde to tak nie je. Ja som tiež v LR začínal a postupne rastiem. Mimochodom stále som bol na vrchu svojej firmy. (Prosím nemýľte si legálny MLM s zákonom zakázaným Ponziho schémou typu BMG invest).
 • Čo by na to povedali ....? Mne sa tiež čudovali. Už sa

 •  prestali. Gratulujú mi a povzbudzujú ma.
 • Nemám to komu pradávať? A Vy by ste chceli predávať? Povedali Vám, že LR nie je iba o preadaji? Popravde, ja som dosť biedny predajca, ale poznám pár ľudí, ktorý predaj milujú. No a sem-tam sa niečo podarí predať aj mne. A za tie roky som sa už čo to naučil. Naučím aj Vás ak budete chcieť.
 • Že je to predražené? Vážne? Poznáte Sprej prvej pomoci za 20 €? Viete o tom, že nahradí produkty asi za cca 200 €? Viete, všetko má svoju cenu a svoju hodnotu. Verte mi, nič lacnejšie v danej kvalite na trhu nenájdete. Kľudne si to môžete so mnou prejsť, som človek, čo si preveruje fakty a asi by ste sa mali na tú argumentáciu dobre pripraviť.
 • V LR som už bol a tlačili tam na mňa. Aj sponzori v LR sú rôzni s rôznym prístupom. Ak bol Váš prístup OK, skúste si nájsť sponzora, s ktorým budete vychádzať lepšie a hlavne mu jasne povedzte, čo vlastne od LR chcete.
 • Alebo je tu ešte niečo iné? Väčšinou sme si najväčšou prekážkou my sami, tiež som to tak mal. Teraz vážne, chcete žit tak ako ste žili posledných pár rokov, alebo hľadáte príležitosť na zmenu? Čo tak to LR poriadne skúsiť?
 • Tak čo, chcete to prebrať so mnou? Nižšie nájdete kontaktný formulár, alebo mi rovno napíšte na Facebook či Instagram.

Ako je možné v LR uspieť?

Úspech a zlepšenie kvality života s LR je možné zažiť aj na Slovensku. Dôkazom je množstvo úspešných manažérov a manažériek z rôznych oblastí. Dosiahnuté vzdelanie, či doterajšia profesná oblasť nie je rozhodujúca.

S nami sú úspešní študenti/tky , učitelia/ky , zdravotný personál, ľudia zo štátnej správy, podnikatelia/ky, živnostníci/čky, finanční agenti, robotníci/čky, predavačky a mnoho ďalších.... .

Toto sú jasné dôkazy že to na Slovensku funguje. Preto na úspech s nami nie je nutné mať správne predpoklady či talent. Stačí len chcieť. Špičkový vzdelávací systém, skúsení manažéri Vám s tým pomôžu. 

Ja osobne vediem a pomáham viac ako tristo ľuďom. Pridajte sa, a môžem pomocť aj Vám. Dostanete odo mňa know-how o produktoch či budovaní vlastnej LR firmy. Čo učím, tým som si prešiel sám. Nie je to žiadna nefunkčná teória.  Vzdelávanie je bezplatné a prebieha aj on-line formou. (webináre a pod.) Chcete sa nejakého zúčastniť? Napíšte mi to do poznámky a ja Vás na najbližší verejný webinár pozvem.

Chcete sa nejakého zúčastniť? Napíšte mi to do poznámky a ja Vás na najbližší verejný webinár pozvem.

Nechajte mi na seba kontakt (kontaktný formulár pozri nižšie) alebo mi napíšte cez messenger či instagram.

LR Health & Beauty system

vznikla v roku 1985 v nemeckom Ahlene. Od tých čias si získala milióny zákazníkov v oblasti kozmetiky. To všetko v 28 krajinách hlavne Európy. Na Slovenskom trhu môžete naše produkty kupovať už viac ako 25 rokov. Z kozmetickej firmy sa stala firma, ktorá pomáha ľuďom s kvalitou života. Rozšírili sme portfólio produktov aj na oblasť výživových doplnkov (napr. Aloe Vera, Colostrum, ...) alebo rady anti-aging.

Vzdelávaj sa, mysli, konaj, čakaj výsledky !

Kvalita made in Germany je jedným z nosných pilierov 

úspechu. Na to aby sa k nám zákazník vracal a odporúčal svojim známym to s čím je on sám spokojný.  

Starkoncept nájdete u nás v kozmetických sériách ale najznámejšie zastúpenie je medzi vôňami. Medzi najznámejšie hviezdy sa radia akčný hrdina Bruce Willis s manželkou Emmou. 

Autokoncept je to na čo môžeme byť právom hrdí. Po Európskych cestách jazdí už vyše 17000 LR automobilov. Výber je naozaj široký. Je len na Vás ktorú značku preferujete. Spolahlivý VW, výkonné Audi, luxusný Mercedes alebo neodolateľné Porsche.   

Marketingový plán je férový, plný odmien a prekvapení. Nájdu sa v ňom úplný začiatočníci ale i skúsený manažéri. Je skvelé vedieť že zapojiť sa môže každý. Nezáleží na veku, pohlaví, náboženstve či farbe pokožky. Odmenený budete podľa výkonu.

Spoluprácou s LR môžete len a len získať

 • Možnosť (nie povinnosť) kupovať exkluzívne produkty za veľkoobchodné ceny
 • Možnosť (nie povinnosť) budovania obchodnej a predajnej siete

 • Plné odmeňovanie aj zo zahraničných obchodných sietí.

 • Exkluzívne podmienky lízingu pri kvalifikácii na vozidlá z autokonceptu (VW, Audi, Mercedes, BMW, Porsche)

 • možnosť začať so zanedbateľným počiatočným kapitálom

 • nemáte povinnosť na žiadny minimálny mesačný obrat

 • Nenesiete žiadne riziko (neporušený tovar môžete vrátiť do 2 mesiacov späť za plnú cenu)

 • Je na Vás kedy, koľko a ako budete pracovať

 • Zaujímavý (nemecký) trvalý vedľajší/hlavný príjem

 • Rovnosť príležitostí bez ohľadu na vek, pohlavie farbu pokožky či vierovyznanie

 • Môžete kariérne rásť až po *****Prezidenta 

 • Môžete pomáhať ľuďom so zdravím, peniazmi či kvalitou života

 • Môžete si vybudovať pasívny príjem

 • Môžete vybudovať dedičstvo pre svojich potomkov.

 • Prípadné ukončenie spolupráce kedykoľvek, bez sankcií.

Tak neváhajte a vyplňte kontaktný formulár pod týmto textom a ja sa Vám ozvem a prejdeme si Vaše nezodpovedané otázky, alebo Vám raz pre vždy vysvetlím ako celý systém spolupráce funguje.

Odoslaním týchto údajov dávate súhlas s ich poskytnutím spoločnosti LR Health & Beauty s.r.o. Ochrana osobných údajov e-shopu lrhealthbeautyslovensko.sk

Všetky osobné údaje, ktoré zadávate do formulára sú potrebné pre samotnú registráciu, nebudú v žiadnom prípade použité na iné účely.

Spolupráca s LR

Oslovenie *
Titul Meno Priezvisko *
Preferovaný spôsob komunikácie *
Dátum narodenia *
Telefón *
e-mail *
Pozn. (napr. čas vhodný na volanie a pod.)
Opíšte text obrázku*

Novinky z nášho blogu

Prečo užívať práve LR Colostrum.
Prečo užívať práve LR Colostrum.
LR Colostrum je "prvé mlieko" spracovávané z nadbytku voľne chovaných európskych kráv z prvých 12 hodín. Je spracovávané za studena a celý proces je p... čítať celé
Kŕčové žily, estetika alebo zdravie?
Kŕčové žily, estetika alebo zdravie?
Kŕčové žily, kto by ich nepoznal. Vyskytujú sa u viac ako polovice obyvateľstva. Dôvodov na vznik varixov, ako odborne nazývame kŕčové žily, je viacer... čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.

                        

Nachádzate sa na webovej stránke LR partnera pána Ing. Miroslava Kaclíka.

Toto nie sú oficiálne internetové stránky spoločnosti LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS, s.r.o.

Informácie pre zákazníkov

Nájdete nás aj na

 

 

Pridajte sa k nám na Sociálnych sieťach


Registrácia do LR
 • Milujete LR produkty a chcete si ich nakupovať pre seba a do rodiny s 30% zľavou? (až 90% súčastných manažérov tak začínalo)
 • Ste spokojný s produktami a dokážete ich odporučiť ďalej? Jednoduchým odporúčaním produktov medzi známymi si dokážete prilepšiť 100-300 € mesačne. 
 • Zaujíma Vás budovanie tímu a pasívny príjem aj niekoľko tisíc eur mesačne? 

Pozrite sa do sekcie Spolupráca s LR

Kontakty
Zákaznícka podpora Miroslav
(Po-Pia, 8-16 hod.)
all right reserved 2019 Miroslav Kaclík
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk