Od 1.7.2022 nie je v zmysle nových obchodných podmienok možné na tejto stránke predávať zákazníkom produkty spoločnosti LR Health & Beauty. Je možné ich iba sprostredkovať. Produkty si môžete zakúpiť na officiálnej stránke spoločnosti. Pre nákup produktov KLIKNITE NA TÚTO LIŠTU. Pri kliknutí budete presmerovaný na oficiálnu stránku LR Health & Beauty pre Slovensko, kde si produkty môžete zakúpiť. (Pre nákup z inej krajiny ma prosím kontaktujte)  Z tohto nákupu získam drobnú odmenu v zmysle marketingového plánu LR.
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Novinky
04.03.2023
Od 1.7.2022 síce nie je možné na tejto stránke objednať a nakúpiť produkty spoločnosti LR Health & Beauty v zmysle nových obchodných podmienok spo... čítať celé
30.06.2022
Zastavenie predaja
Od 1.7.2022 nie je možné na tejto stránke objednať a nakúpiť produkty spoločnosti LR Health & Beauty v zmysle nových obchodných podmienok spoločno... čítať celé
24.04.2020
Dobierka obnovená
Vzhľadom na situáciu sme opäť umožnili nákup na dobierku. Obmedzenie je v tom, že kuriérovi je možné zaplatiť len platobnou kartou. čítať celé
Zobraziť všetky novinky
Blog
Prečo užívať práve LR Colostrum. Prečo užívať práve LR Colostrum.
LR Colostrum je "prvé mlieko" spracovávané z nadbytku voľne chovaných európskych kráv z prvých 12 hodín. Je spracovávané za studena a celý proces je p... čítať celé
Zobraziť všetky články
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!

Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.

Facebook Fun Page

Ako si posilniť imunitu

Imunita.

Je zložitý systém a skladá sa z rôznych orgánov roztrúsených po celom tele. Nie je presne ohraničený a môžme tam zahrnúť orgány ako týmus, slezina, kostná dreň, lymfatické uzliny, črevá, milióny buniek - biele krvinky, rôzne molekuly. Časť tohto systému je funkčná hneď od narodenia a časť sa vytvára tzv. "učením". Má jedinú úlohu a to rozpoznať vlastné bunky od nepozvaných. Tie nepozvané musí na rozdiel od vlastných, alebo telu prospešných likvidovať. Taktiež musí robiť "poriadok" z bunkami poškodenými či odumretými. Robí poriadok s bunkami, ktoré sa zmenili či už vírusmi alebo sú zmenené nádorovo. Imunitný systém je schopný učiť sa a pamätať si stretnutie s "cudzincom" a pri opatovnom stretnutí už dokáže reagovať rýchlejšie a efektívnejšie. Dokonale fungujúci imunitný systém dokáže účinne ochrániť nie len pred baktériami a vírusmi ,ale aj pred nádorovými ochoreniami.

 

Faktory ovplyvňujúce imunitu.

Samotná imunita sa vekom "učí" dospieva a tým organizmus stáva odolnejší. Deti sa pri strete s novými druhmi "cudzincov" (vírusov či baktérií) potrebujú naučiť ako ich zvládnuť, preto bývajú viac krát choré a do postele ich dostane množstvo chorôb. Na druhej strane si s nimi vďaka funkčnému týmusu a rýchlej regenerácii dokážu poradiť oveľa lepšie. Vo vyššom veku môže byť zase imunita "unavená". Samotnú schopnosť rýchlej a efektívnej reakcie ovplyvňujeme po celý život svojou životosprávou. Nesprávna výživa a to najmä nedostatok vitamínov, minerálov a antioxidantov, námaha, stres, chronické ochorenia, pôsobenie toxických látok, fajčenie, časté užívanie antibiotík ,prispieva k znižovaniu imunitnej odpovede. Pre jej dokonalú funkciu má teda obrovský význam prevencia. Ja viem, je to veľmi ošúchaná veta, no je stále pravdivá.

Podpora imunitného systému komplexnými doplnkami.

Ale vera drinking gél Immune plusOkrem vyváženej stravy je možné váš imunitný systém podporiť aj niektorými špecifickými bilogicky aktívnymi látkami. Medzi ne možno zaradiť vitamíny, minerály, polyfenoly, polysacharidy a pod. Keďže potenciálnych "záškodníkov" je veľmi veľa, v prevencii je preto najvhodnejšie voliť širokospektrálne doplnky, ktoré podporia imunitu komplexne. Medzi ne môžme jednoznačne zaradiť Aloe Vera drinking gély (AVG). V tomto prípade je ideálnou voľbou AVG Immune plus, taktiež colostruma reishi. Ich obsah adaptogénov síce merateľne nič nezmení, no organizmus si pri záťaži lepšie poradí s potencionálnou hrozbou. Zvýšenie obranyschopnosti nie je možné dosiahnuť jej krátkodobou podporou, teda až na niektoré špecifické prípady (vírusy a niektoré zápalové procesy), ktoré pomôže akútne vyriešiť colostrom.

Colostrum LiquidColostrum obsahuje látky, ktoré dokážu priamo bojovať s vírusmi či baktériami aj bez vlastnej imunity, jedná sa o tzv. pasívnu imunitu.  Samozrejme, tieto širokospektrálne doplnky dokážu organizmu pomôcť aj v akútnej fáze a podporia imunitnú odozvu, no oveľa vyšší efekt majú ,ak sú užívané ako prevencia. Pri často sa objavujúcich infekciách je veľmi vhodné užívať aloe vera pre jeho obsah glukomananov. Ďalšie látky obsiahnuté v gély tiež podporujú imunitné procesy v tele a tým zvšujú ich efektivitu. Veľmi podobným spôsobom funguje aj reishi.

Ďalšie významné látky s vplyvom na imunitu.

Vita Active RedVitamíny, minerály a antioxidanty majú nezastupiteľnú úlohu pri podpore imunitnej reakcie. S vitamínov sú to najmä vitamín C, D ako vitamín E, so silným antioxidačným efektom. Tento dokáže chrániť zdravé bunky pred poškodením voľnými radikálmi. Tie sa v hojnej miere vytvárajú pri rozpade "chorých" buniek či molekúl. Veľmi silnými antioxidantami sú tiež antokyany (prírodné farbivá) a polyfenoly (rastlinné antioxidanty). najviac antioxidantov obsahujú bobulovité rastliny (čučoriedka, černica, ... ) a veľmi vysoké množstvo polyfenolov obahuje rastlinka cistus incanus. Až 21 druhov ovocia a zeleniny (z toho množstvo bobuľovitých) a k tomu 200% ODD vitamínu D, je obsahom Vita Activu. Cistus zas nájdete v podobe cistus čaju alebo kapsuliach Cistus Incanus.

Dávkovanie a kombinácia užívania. 

kombinácia doplnkovJednotlivé spomínané doplnky stravy sa dajú medzi sebou rôzne kombinovať a keďže sa jedná o prírodné zdroje, nie je možné sa nimi predávkovať. Práve ich kombináciou môžete dosiahnuť násobný efekt. Na obale každého doplnku sa uvádza presná denná dávka. Táto dávka je stanovená ako preventívna. V dobe akútneho ochodenia sa nebojte túto dávku 3-4 násobiť častejším užívaním. 

 

Skúsenosti s ochorením COVID 19 a spomínanými doplnkami.

VirusMáme viacero prípadov ochorenia a úspešného vyliečenia. Všetky mne známe prípady mali vždy podobný priebeh ,ako i doplnky, ktoré ľudia použili. V prvom rade, hneď po zaregistrovaní choroby sa otovrilo colostrum liquid a užívalo sa vo zvýšenom (4-5 násobne x 8 ml) dávkovaní. K tomu si niektorí ľudia dávali ešte aloe vera, no každý jeden užíval vita active. Cistus incanus bol užívaný ojedinele, keďže ho ľudia bežne doma nemali ,a kým sa im dostal do rúk, bola už choroba na ústupe. Priebeh ochrenia bol rôzny. Niekto mal ľahší priebeh, niekto mierne zhoršený, no nikto nebol na JIS, ani na pĺúcnej ventilácii.  Niekto stratil chuť, niekto mal len mierne teploty. Istý súvis to môže mať aj s tým, ako kto riešil prevenciu. Každopádne vyjadrenia boli rovnaké. Tekuté colostrum (v horšom prípade kapsľové) citeľne uľavovalo ľuďom už keď ho pili - niečo ako "živá voda" - podľa presného vyjadrenia samotných "kolegov – pacientov".

Autor: Miroslav Kaclík

Pri kliknutí na obrázky alebo linky so zmieňovanými produktami budete presmerovaný na oficiálnu stránku LR Health & Beauty pre Slovensko, kde si tieto produkty môžete zakúpiť. (Pre nákup z inej krajiny ma prosím kontaktujte)  Z tohto nákupu získam drobnú odmenu v zmysle marketingového plánu LR.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.

                        

Nachádzate sa na webovej stránke LR partnera pána Ing. Miroslava Kaclíka.

Toto nie sú oficiálne internetové stránky spoločnosti LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS, s.r.o.

Informácie pre zákazníkov

Nájdete nás aj na

 

 

Pridajte sa k nám na Sociálnych sieťach


Registrácia do LR
  • Milujete LR produkty a chcete si ich nakupovať pre seba a do rodiny s 30% zľavou? (až 90% súčastných manažérov tak začínalo)
  • Ste spokojný s produktami a dokážete ich odporučiť ďalej? Jednoduchým odporúčaním produktov medzi známymi si dokážete prilepšiť 100-300 € mesačne. 
  • Zaujíma Vás budovanie tímu a pasívny príjem aj niekoľko tisíc eur mesačne? 

Pozrite sa do sekcie Spolupráca s LR

Kontakty
Zákaznícka podpora Miroslav
(Po-Pia, 8-16 hod.)
all right reserved 2019 Miroslav Kaclík
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk